Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Znaczącym mankamentem zastawiania samochodu w większości firm finansowych jest zostawienie auta na parkingu chronionym na czas trwania umowy - oznacza to, że klient nie może z niego korzystać aż do zwrócenia długu. U nas przedstawia się to zupełnie inaczej - samochód jest wciąż do dyspozycji naszego kredytobiorcy. Pieniądze wypłacane są natychmiast - może to być kwota nawet do 100% ceny auta, pod warunkiem że zostało ono zdjęte z linii produkcyjnej minimum po roku 2005. Auto musi być sprawne - bez względu od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy bądź ciężarowy.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.