Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu biznesmenów zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego jak wart uwagi jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Stąd doświadczony właściciel firmy nie boi się zaciągnąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych czy też sprzętu rolnego, który używany jest w jego przedsięwzięciach. Najmniejszy debet jaki przyznajemy musi dawać w wyniku minimum 50.000 złotych. Kredytobiorca nie musi przedstawiać nam poświadczeń o płaceniu KRUS-u czy ZUS-u - może też być zadłużony, mieć komornika i widnieć wykaz w BIK lub KRD.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.