Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu biznesmenów zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego jak wart uwagi jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Stąd doświadczony właściciel firmy nie boi się zaciągnąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych czy też sprzętu rolnego, który używany jest w jego przedsięwzięciach. Najmniejszy debet jaki przyznajemy musi dawać w wyniku minimum 50.000 złotych. Kredytobiorca nie musi przedstawiać nam poświadczeń o płaceniu KRUS-u czy ZUS-u - może też być zadłużony, mieć komornika i widnieć wykaz w BIK lub KRD.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.