Gruntu

Pożyczka pod zastaw działki

Żeby zdobyć od naszej firmy bezbankowy kredyt pod zastaw działki trzeba przekazać wyłącznie zaświadczenie z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania danej posesji. W wybrane miejsca wysyłamy naszego specjalistę - robi on fotografie zastawianej działki, a umowa parafowana jest w kancelarii notarialnej w mieście naszego kredytobiorcy. Firmy mogą oddać w zastaw swoje parcele ziemii bez konieczności przedstawiania składek ZUS i statusu w Urzędzie Skarbowym. Nie potrzebujemy podania celu w jakim pobierana jest pożyczka pod zastaw.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.