Gruntu

Pożyczka pod zastaw działki

Żeby zdobyć od naszej firmy bezbankowy kredyt pod zastaw działki trzeba przekazać wyłącznie zaświadczenie z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania danej posesji. W wybrane miejsca wysyłamy naszego specjalistę - robi on fotografie zastawianej działki, a umowa parafowana jest w kancelarii notarialnej w mieście naszego kredytobiorcy. Firmy mogą oddać w zastaw swoje parcele ziemii bez konieczności przedstawiania składek ZUS i statusu w Urzędzie Skarbowym. Nie potrzebujemy podania celu w jakim pobierana jest pożyczka pod zastaw.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.