Mieszkania

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania użyczamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania interesanta. W wielkich miastach pożyczka gotówkowa udostępniana jest nawet w dwadzieścia cztery godziny od oddania wniosku. Nasz klient może być spisany w BIK, KRD i nie posiadać zdolności kredytowej w bankach - u nas istotna jest jego hipoteka.

Nasz kredyt jest gwarantowany i przystosowany do wymogów interesanta. Czas trwania umowy wynosi minimum 3 miesiące - może jakkolwiek trwać od 6 do 24 miesięcy - szacowane jest to poszczególnie. Wielkość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% ceny zastawianego mieszkania. Wielkość udostępnianego kredytu musi wynieść minimum połowę ceny zastawianej nieruchomości.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.