Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Znaczącym mankamentem zastawiania samochodu w większości firm finansowych jest zostawienie auta na parkingu chronionym na czas trwania umowy - oznacza to, że klient nie może z niego korzystać aż do zwrócenia długu. U nas przedstawia się to zupełnie inaczej - samochód jest wciąż do dyspozycji naszego kredytobiorcy. Pieniądze wypłacane są natychmiast - może to być kwota nawet do 100% ceny auta, pod warunkiem że zostało ono zdjęte z linii produkcyjnej minimum po roku 2005. Auto musi być sprawne - bez względu od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy bądź ciężarowy.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby pozyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kredyt pod zastaw działki

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.