Pożyczki Pod Zastaw Nieruchomości bez BIK

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

to forma pożyczki, w której zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości, do której prawo własności ma pożyczkobiorca. W zamian za wpis do Księgi Wieczystej nieruchomości, pożyczkobiorca uzyskuje środki finansowe. Nieruchomością może być dom, mieszkanie lub działka budowlana.

Takie pożyczki najlepiej brać u firm. Warto dobrze zapoznać się z umową oraz wybierać oferty, gdzie nie jest wymagana przedpłata. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która udzieli Ci takiej pożyczki, złóż wniosek u nas!
Proponujemy okres spłaty od 3 miesięcy aż do 10 lat. Pożyczka jest udzielana na na 70% wartości zastawionej nieruchomości. Jej wartość to od 20 000 tyś. do kilku MLN złotych.

Kto może się ubiegać o pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

O pożyczkę mogą się ubiegać  wszyscy, którzy posiadają nieruchomość o jakiejkolwiek wartości. Zarówno osoby prywatne, przedsiębiorcy, jak i rolnicy. Nieistotna jest historia kredytowa oraz fakt, czy ma się wiarygodność kredytową według BIK-u czy innych rejestrów oraz udowodnione dochody. Można być zadłużonym. Może toczyć się przeciwko nam postępowanie komornicze.  Nie sprawdzamy rejestrów dłużników! Nie zasięgamy też opinii w ZUS-ie, US czy KRUS-ie na temat pożyczkobiorcy.

Pożyczkę  możesz przeznaczyć na dowolny cel. Można nabyć inną nieruchomość, zrobić inwestycję w jakiś projekt, wyremontować siedzibę firmy, zbudować magazyn, ale też przeznaczyć otrzymane fundusze na spłatę chwilówek czy konsolidację pozostałych kredytów.

Aby uzyskać pożyczkę trzeba wypełnić wniosek pożyczkowy, podać numer Księgi Wieczystej oraz przedstawić wymagane dokumenty, jak akt notarialny, zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami do spółdzielni itd.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to świetna opcja dla osób, które nie mogą uzyskać pożyczki w banku, a obawiają się brać chwilówek. Jeśli masz pilne potrzeby finansowe, a słabą wiarygodność kredytową, pożyczka pod zastaw nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem! Zabezpieczeniem pożyczki jest jedynie wpis hipoteczny. Niskie oprocentowanie – 9,9% w skali roku oraz brak opłat wstępnych. Do tego gwarancja dyskrecji i prowizji dla pośredników.

-Pożyczka pod zastaw mieszkania

Pozabankowa pożyczka pod hipotekę – czy to jest bezpieczne?

-Kiedy warto wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości – jedyna forma pożyczek dla zadłużonych


-Nieruchomości a kredyt pod zastaw