Jeżeli nie posiadasz zdolności kredytowej – jest sposób

W tej chwili system bankowy sprawdza się na całym globie idealnie. Jest tymczasem pewna nisza czy raczej słabość którą uświetniły prywatne przedsiębiorstwa, tytułowane nawet parabankami - chodzi o pożyczki bez weryfikacji osoby starającej się o kredyt. Mimo że są one kojarzone głównie z małymi pożyczkami od ręki - grają także istotną rolę dla ludzi bogatych posiadających inne długi. Umożliwiają one wzięcie sporego kredytu pod zastaw hipoteki - może to być dom, auto, obligacje czy inny majątek - bez żadnej kontroli w BIK.

Co prawda pożyczki tego rodzaju - obojętnie od wybranej możliwości czy firmy w której staramy się o pożyczkę - nie należą do najtańszych. Lecz biznesmeni liczą się z tym, wierząc że tylko odpowiedni i ciągły obieg pieniądza jest w stanie zapewnić im nieustanny rozwój i przychód. Na dokładną wartość zaciągniętej wierzytelności - oznacza to kwotę i oprocentowanie - komponuje się przede wszystkim czterokrotność stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego która wynosi 24 %, narzucana odgórnie - ale to nie wszystko. Każdy kredyt jest szczególnie ubezpieczany, natomiast samo zabezpieczenie uwarunkowane jest od wysokości wierzytelności. Do tego firmy pożyczkowe dołączają swoje marże w stosunku od wynegocjowanej umowy.

Podmiot który ma zgodne konto w BIK i darzący banki szacunkiem nigdy nie przystałby na takie warunki - zdecydowałby się na jasne umowy i stopę procentową proponowaną przez dowolny bank. W przypadku kredytów pozabankowych warunki także co prawda są oczywiste - jednakże dużo mniej atrakcyjne i sprzyjające. Mimo to wiele osób używa tej sposobności - mając inne długi i wydatną historię w BIK. Wiedzą zwyczajnie jak zdatnie posługiwać się tą alternatywą.

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości – jedyna forma pożyczek dla zadłużonych

-Pożyczki Pod Zastaw Nieruchomości bez BIK

-Nieruchomości a kredyt pod zastaw

-Jakie warunki musimy spełniać aby pozyskać kredyt w banku?

-Gdzie lepiej zabiegać o zobowiązanie – w banku czy prywatnej instytucji?