Pożyczki hipoteczne dla firm – jakie wybrać?

Pożyczki hipoteczna dla firm to jedne z popularniejszych produktów finansowych wykorzystywanych do zakupu nieruchomości, budowy nowych inwestycji czy zakup floty do firmy. Szczególnie wykorzystywane są w przypadku osób prowadzących własne działalności gospodarcze, w tym przez firmy budowlane i deweloperskie. Pożyczki udzielane firmom są wykorzystywane na realizacje zaplanowanych inwestycji, bez których nie byłyby w stanie ich wykonać.

Pożyczki hipoteczne dla firm, to wsparcie finansowe, z których korzysta praktycznie każdy. Te udzielane w instytucjach pozabankowych można uzyskać na bardzo konkurencyjnych warunkach. Inaczej placówki finansowe podchodzą do pożyczek dla osób indywidualnych, a inaczej do firm. Oczywiście wiąże się to przede wszystkim z tym, że tego typu produkty są udzielane na inne kwoty. Firmy potrzebują znacznie większego zastrzyku gotówki niż osoby prywatne. Szczególnie, jeśli mówimy o branży:

  • budowlanej,
  • deweloperskiej.

Małe firmy inwestorskie a pożyczki hipoteczne dla firm


Wnioskując o pożyczkę hipoteczną jako firma, możemy liczy na kwoty znacznie wyższe, niż w przypadku starania się o kredyt dla osób prywatnych. Nawet mniejsze, nowopowstające podmioty gospodarcze funkcjonujące w branży budowlanej i deweloperskiej mogą liczyć na zastrzyk dużej gotówki, którą następnie będą mogły wykorzystać do realizacji projektów budowlanych.

Pożyczka Hipoteczna dla firm


Sam zakup większej działki pod budowę czy realizacja etapu inwestycji niekiedy jest problemem finansowym dla młodej firmy. Dlatego też pomoc uzyskana w instytucji finansowej jest bardzo ważna. Warto pamiętać o tym, że pożyczka hipoteczna charakteryzuje się tym, że jej zabezpieczeniem jest nieruchomość. Umowa jest sporządzana przez notariusza, warunki dostosowane do możliwości klienta i możemy liczyć na dobre oprocentowanie już od 3,79%.

Zapraszamy do współpracy.

-Szybka pożyczka dla firm bez BIK

-Pożyczka Hipoteczna dla Firm Bez BIK

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości – dla kogo i jakie są warunki?

-Pożyczka dla Firm

-Pożyczka pod zastaw nieruchomości