Szybka pożyczka dla firm bez BIK

Każda firma w pewnym okresie potrzebuje zastrzyku większej gotówki. Trafia się okazja na zakup nieruchomości po atrakcyjnej cenie lub trzeba zainwestować, by pokonać konkurencję. Pieniądze potrzebne są szybko. I tu powstaje dylemat skąd je pożyczyć.

Kto może pożyczyć szybko pieniądze?

W rozważaniach już na wstępie odpadają banki, zgromadzenie wszystkich zaświadczeń z ZUS, urzędu skarbowego to kwestia kilkunastu dni, a okazja w tym czasie przejdzie obok. Drugą opcją są firmy parabankowe. Rzeczywiście jest szybko i bez zbędnych formalności, ale na bardzo wysokim oprocentowaniu. Czyżby trzeba było zrezygnować?
Absolutnie nie, jest trzecia opcja, czyli pożyczka prywatna

Na czym polega prywatna pożyczka dla firm bez BIK?

Łączy w sobie dwie ważne zalety, udzielana jest szybko i nawet na bardzo duże kwoty. Nie trzeba dostarczać zaświadczeń, nie trzeba nigdzie chodzić. Wystarczy tylko aby posiadać nieruchomość, która stanowi zabezpieczenie pożyczki. Takich ofert jest bardzo dużo, wystarczy wybrać tą, która najbardziej pasuje do potrzeb firmy. Proponujemy niskie oprocentowanie, już od 3,79% i rozłożenie na raty nawet do 10 lat.

Zapraszamy do kontaktu, nasz specjalista przygotuje odpowiednie warunki, dostosowane do możliwości finansowych właściciela firmy. Na koniec zostaje podpisanie umowy notarialnej i przekazanie kwoty pożyczki dla firmy.

-Pożyczka Hipoteczna dla Firm Bez BIK

-Pożyczki pod zastaw nieruchomości – dla kogo i jakie są warunki?

-Pożyczki hipoteczne dla firm – jakie wybrać?

-Pożyczka dla Firm

-Pożyczka pod zastaw nieruchomości